Tere tulemast Väike Ahi OÜ (“Kondiiter.ee”) veebilehele. Järgmised reeglid ja regulatsioonid kehtivad kõikidele külastajatele kes veebilehte külastavad. Meie veebilehte külastades nõustud sa nende tingimustega, mida meil on õigus muuta vastavalt vajadusele.

Üldised tingimused

Me oleme püüdnud tuua tooted enda veebilehel välja võimalikult elulähedaselt ja tõetruult, nii värvide kui ka detailide poolest. Siiski ei saa me garanteerida, et kõik monitorid kuvavad värve sama moodi.

Meil on õigus, aga me ei ole kohustatud, müüa enda tooteid piiramatult igale isikule, igasse regiooni.

Ostu sooritamine

Tellimus kondiiter.ee-s ei ole kehtiv enne kui see on kinnitatud. Kondiiter.ee aktsepteerib tellimuse, toob tellimuse kohale või osutab teenust ainult siis kui arve on tasutud täies ulatuses. Kuigi levinud praktika on enamasti tellimus kinnitada e-maili teel, tšekk arve tasumise eest ei tähenda tellimuse aktsepteerimist. Kui mingil põhjusel jääb arve tasumata või tasutakse valede andmetega, on klient täielikult vastutav kõikide kulude eest mis lähevad antud tellimuse täitmiseks ja tekkinud kahjude hüvitamiseks.

Tagastuspoliitika

Kõikide meie teenuste ja toodete tagastamine toimub ainult erandolukorras ja läbirääkimiste tulemusena. Palun vali oma teenus või toode hoolikalt. Kui esineb probleeme meie valmistatud koogi või teenusega, palun võtke meiega ühendust 24 tunni jooksul peale tellimuse täitmist. Iga juhtum vaadatakse läbi eraldi ja käsitsi.


Allahindlus

Allahindlusi tehakse suurematele tellimustele alates 500€+km. Suurte tellimuste arved tuleb tasuda 21 päeva enne tellimuse täitmist.

Hulgimüügi hinnad

Me pakume ka hulgimüügi hindasid ning tasuta kohaletoimetamist kohvikutele kes tellivad iga nädal vähemalt miinimum koguse.

Hinnad

Palume tähele panna, et kõikide toodete ja teenuste hinnad ning saadavus võib muutuda ilma ette teatamata. Toote või teenuse nähtaval olek veebilehel ei garanteeri selle saadavust. 

Meil on õigus, aga me ei ole kohustatud, müüa enda tooteid piiramatult igale isikule, igasse regiooni. Meil on ka õigus lõpetada igal hetkel iga teenuse või toote pakkumine.

Privaatsus

Meie e-poest ostmine on turvaline, sinu personaalset infot ei avaldata kolmandatele osapooltele, neid kasutatakse ainult tellimuste täitmiseks.

Kogu VÄIKE AHI OÜ e-poe klientide infot käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmevahetustt (SSL) kasutatkse, kindlustamaks, et poe ja pankade vaheline suhtlus oleks turvaline. VÄIKE AHI OÜ ei pääse sellele andmevahetusele ligi.

Krediitkaardimaksete töötlemine toimub krediitkaardikeskuses, väljaspool kondiiter.ee veebilehte ja turvaliselt.