Palun tule ettevalmistunult. Too kaasa 3 disainivalikut. Sa võid valida meie tehtud tööde hulgast, valida mõne pildi ajakirjast, pildi veebilehelt või tuua enda kavandi. Väga head oleks ka enda värvinäidised, näiteks pulmakutsed või midagi muud millelt saaks malli võtta. Kõik mis sa enda tordil kasutada soovid – peame me enne nägema. Kui Sa otsustad meilt tellida, siis tuleb tasuda 200€ suurune ettemaks meie teenuste broneerimiseks ning see ei kuulu tagastamisele. Me aktsepteerime krediitkaarte, sularaha ja pangaülekandeid.

Esimese konsultatsiooni hind on 30,00€

Tavaliselt tellitakse tort 2-3 kuud enne pulma. Mai, Juuni ja August saavad väga ruttu täis, seega on nendeks kuudeks hea tellida võimalikult vara. 200€ ettemaks tagab koha kalendris. 2 nädalat enne tordi valmimist tuleks tasuda ülejäänud summa.

Tavaliselt arvestatakse 120g nii täiskasvanute kui ka laste kohta.

Eriliste kookide puhul oleneb kõik keerukusest ja ajakulust. Palun tee meile hinnapäring.

Jah, me pakume gluteenivabasid kooke igat tüüpi üritusteks aga palume arvestada, et meie tootmiskeskond ise ei ole gluteenivaba.

Jah, me teeme piimatoodete vabu kooke aga palume meeles pidada, et meil ei ole piimatoodete vaba tootmiskeskkond.

Jah, me pakume munavabasid kooke aga palume meeles pidada, et meil ei ole munavaba tootmiskeskkond. Me anname endast parima, et eritellimused eraldada teistest tellimustest.